Osvětlení zahrad

(zpět na nabídku služeb)

Po instalaci nejmodernějšího zahradního osvětlení IN-LITE bude  vaše zahrada i po setmění  krásná, funkční a zároven bezpečná. Designově čisté řešení s důrazem na perfektní provedení každého detailu. Spotřeba energie díky LED technologii 2W!!

Zapuštěná svítidla lze snadno zapustit do snad všech typů povrchů, ať už jde o kamenné, cihelné nebo betonové dlažby, dřevěné paluby či jiné typy dlážděných povrchů.

Bodová svítidla jsou ideální pro zvýraznění velikosti, struktury a objemu všech zajímavých, rozměrných objektů v zahradách a parcích. Výborně se hodí pro vertikální nasvícení stěn se zajímavou strukturou, ať už jde o cihelné zdi nebo kamenné sloupy, pilíře nebo popínavé rostliny jako jsou například wistarie nebo břečťany.

Sloupková svítidla jsou ideální řešení pro osvětlení chodníků, stezek a příjezdových komunikací.

Hlavní výhody:

1. Provozní napětí 12V je zcela bezpečné i při porušení kabelu ke svítidlům !

2. Montáž systému je mimořádně jednoduchá, transformátor stačí pouze připojit do zásuvky !

3. Montáž systému a kabelových rozvodů je velmi rychlá díky propracované koncepci s unikátními připojovacími konektory Easy Lock a odbočkami CC-2. A protože zde pracujeme s nízkým bezpečným napětím 12V není třeba pro instalaci systému in-lite zvláštní kvalifikace.

4. Díky pokročilé moderní koncepci výroby produktů in-lite a vysoké kvalitě výrobků je na všechny produkty poskytnuta výrobcem nadstandardní 5-ti letá záruka.

Comments are closed.